Members
 

Poniżej jest lista członków naszego klubu. Jeżeli chcesz dokonać poprawki na tej liście, lub dodać swoje dane, to wyślij mi e-mail
z krótką informacją o sobie (imie, nazwisko, twoje "nick name" na MS Bridge Zone/BaseBridge, telefon, miejce zamieszkania).

BarskaH1.JPG Barska Hania



phone: (604) 273-0231
BarskiK.JPG Barski Krzysztof
email: kris_barski@hotmail.com

phone: (604) 263-0231
city: Vancouver
BohdanowiczK.JPG Bohdanowicz Krystyna

Nick name (MS Zone): Krychna
phone: (604) 872-7096
City: Vancouver
  Bohdanowicz Mateusz



phone: (604) 872-7096
City: Vancouver
BarszczG.JPG Barszcz Grzegorz
email:
gbarszcz@hotmail.com

phone: (604) 727-2760
city: Vancouver
   
  Burkowicz Kaju
e-mai: bazbur@hotmail.com

phone:(604)942-2227
city: Coquitlam
ChrzanowskaN.JPG

Chrzanowska Nina



phone: (604) 730-0115
city: Vancouver

Donahue Martine



phone: (604) 689-2743
city: Vancouver
Dylewska Celina



phone:(604)588-1974
city: Surrey
Dylewski Marian
e-mail: dylewsk@telus.net


phone:(604)588-1974
city: Surrey
DrozdzikJerzy.jpg Drozdzik Jerzy

Nick name (BB): jerzyd

phone: (778) 887-4748
city: Vancouver
    Dudek Andrzej
email: andydk@telus.net
Nick name (BB):old_dudi


phone: (604) 272-4111
city: Richmond
IniewskiK.JPG Iniewski Krzysztof
e-mail: iniewski@yahoo.com
Nick name(BB):kris123

Phone: 604-340-6279
  Iniewska Danuta JedrzejewskaB.JPG Jedrzejewska Basia



phone: (604) 520-3065
city: New Westminste
jezw.jpg Jez Waldemar
email:
Waldekj@hotmail.com

phone: (604) 520-3065
city: New Westminster
  Karolczuk Aleksander
e-mail: alexkar@shaw.ca


phone:(604)582-7150
city: Surrey
Karpierz Malgosia
e-mail: mkarpierze@hotmail.com

cell:(604)726-7557
city: Surrey
KarpierzZ2.JPG Karpierz Zdzislaw
email: dtmltd@shaw.ca


phone: (604) 584-9708
city: Surrey
KarpinskiJ.JPG

Karpinski Jacek
e-mail:
jkarpinski@shaw.ca

phone: (604) 605-0915
city: Vancouver

    Kaznowski Grzegorz
e-mail: gkjml@telus.net
Nick name (BB): grzesiek


city: Port Coquitlam
KarwowskiK.JPG Karwowski Kazimierz



phone: (604)522-5587
city: New Westminster
KoniecznyJan.JPG Konieczny Jan



phone: (604) 945-4889
city: Coquitlam
KuligB.JPG Kulig Barbara
e-mail: barb_773@hotmail.com

phone: (604) 451-0339
city: Vancouver
KuligS.JPG Kulig Stelian



phone: (604) 451-0339
city: Vancouver
Laczny Jan
e-mail: janlacz@telus.net


phone:(604)434-5336
city: Vancouver
Lipski Jerzy
e-mail: george.lipski@shaw.ca

phone: (604) 986-3519
city: North Vancouver
    LemanowiczA.JPG Lemanowicz Aleksander LemanowiczE.JPG Lemanowicz Ewa
Krakus Ryszard

email: krakusr&a@telus.net
Nick name (MS Zone):
phone: (604) 574-0797
city: Surrey
Mazur Jerzy
email: jerzy@mazur.name
Nick name (BB): jerzym


phone: (604) 725-3013
city: New Westminster
Mensz Piotr
e-mail: pmensz@wp.pl



phone: (604) 783-4531
OchnioA2.JPG Ochnio Ania
email: ochnio@shaw.ca



phone: (604)533-3564
city: Langley
OchnioJ.JPG Ochnio Jan
email: ochnio@shaw.ca



phone: (604) 533-3564
city: Langley
PawelecA.JPG Pawelec Alina
e-mail: pawelec@telus.net



phone:(604)66-95210
city: Vancouver
PiotrowskaK.JPG Piotrowska Krystyna

email: kpiotrow@shaw.ca
Nick name (MS Zone):
krysia777
phone: (604) 272-5115
city: Richmond
RojewskiM.JPG Rojewski Marek
email: mrojewski@telus.net
Nick name (BB): vich


phone: (604) 522-1692
city: Burnaby
RozworksaB.JPG Rozworska Bozena
e-mail: b_roz@telus.net



phone: (604) 433-8824
city: Vancouver
  Rozworski Waldek
e-mail:w_roz@telus.net



phone: (604) 433-8824
city: Vancouver
Rybarczyk Agata




phone: (604) 552-3836
city: Coquitlam
  Rybarczyk Wlodek




phone: (604) 552-3836
city: Coquitlam
Rusinek Malgorzata
e-mail: rusmato@intergate.ca
Nick name (BB): meg1111
phone: (604) 520-6840
city: New Westminster
Sinicki Matylda
e-mail: m.sinicki@shaw.ca




phone: (604)540-0916
SmarujT.JPG

Smaruj Tadeusz
e-mail: tadsmaruj@shaw.ca
Nick name (BB): tadek_s

phone:(604)-255-5346
city: Burnaby

Trzesicki Jerzy
e-mail:
trzesiccy@hotmail.com
Nick name (BB): Jerzyna

phone: (604) 515-1757
city: New Westminster
TrzebuniakK.JPG Trzebuniak Klim




phone: (604) 951-0951
city: Surrey
WojtowiczR.JPG Wojtowicz Ryszard
email: ewojtowicz@telus.net


phone: (604) 684-9202
city: Vancouver
WroblewiczE.JPG Wroblewicz Ewa
email: ewroblew@shaw.ca


phone:(604) 515-9337
city: New Westminster
ZorawskaB.JPG Zorawski Barabara




phone:(604) 936-2314
city: Coquitlam
ZorawskiA.JPG Zorawski Andrzej
email: andrzej37@hotmail.com


phone:(604) 936-2314
city: Coquitlam

 

Top